GRUPA KAPITAŁOWA

GRUPA KAPITAŁOWA

Carlson Alternative Investments Company S.A.

https://carlsonaic.com

Alternatywna Spółka Inwestycyjna (ASI). 100 % kapitału należy do Carlson Investments. Spółka w trakcie rejestracji. Po uzyskaniu wszelkich pozwoleń i rozpoczęciu działania Carlson Investments za pośrednictwem ASI realizować będzie swoje inwestycje kapitałowe.

Hotblok Polska Sp. z o.o.

http://www.hotblok.pl/

Hotblok Polska Sp. z o. o. jest właścicielem wyłacznej licencji na Polskę na produkcję i sprzedaż systemu HOTBLOK. Jest to najprostszy z możliwych systemów wykonania obiektów budowlanych, co przekłada się na dużą oszczędność czasu i obniżenie kosztów budowy. System Hotblok posiada rewelacyjny współczynnik izolacyjności termicznej zgodny z najnowszymi wytycznymi, dzięki czemu spełnia wymogi budownictwa pasywnego. Carlson Investments S.A. posiada 100% w kapitale zakładowym Spółki.

Techvigo

https://techvigo.pl/

Techvigo to spółka technologiczna z rynku IT. Specjalizuje się w rozwiązaniach IT dla branży turystycznej. Spółka posiada jeden z największych zasobów mapowych Polski. Główne linie produktowe Techvigo to system do obsługi agencji turystycznych TourdeskCRM, Produkty mapowe z linii Navigo.

Carlson Capital Partners Sp. z o.o.

http://carlsonfinance.com/en/home-en/

Carlson Capital Partners jest spółką doradczo–inwestycyjną wyspecjalizowaną w:
* Doradztwie przy fuzjach i przejęciach – Mergers & Acquisitions; * Transakcjach polegających na pozyskiwaniu kapitału dla spółek niepublicznych – Private Placement, preIPO; * Przygotowywaniem spółek do upublicznienia (np.: od działalności gospodarczej do spółki akcyjnej); * Doradztwem przy wprowadzaniu spółek na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (IPO); * Usługach powierniczych typu Trustee, Fiduciary i Optymalizacją podatkową transakcji kapitałowych; * Pozyskiwaniem kapitału z funduszy typu Venture Capital i Private Equity; * Finansowaniem obrotu towarowego i handlu zagranicznego.

Gaudi Management SA

http://gaudimanagement.pl/

Gaudi Management jest prywatną spółką wyspecjalizowaną w inwestycjach typu private equity w spółki z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

W naszych inwestycjach nie ograniczamy się do konkretnych branż, jednak naszą działalność ograniczamy głównie do polskich przedsiębiorstw. Niezależność i duża elastyczność, a także ograniczone do minimum wymogi formalne, pozwalają nam na podejmowanie szybkich decyzji inwestycyjnych w porównaniu do dużych funduszy typu private equity.

Polvent Sp. z o.o.

https://polvent.pl/

Polvent Sp. z o.o. świadczy usługi doradcze związane z przygotowywaniem różnego rodzaju analiz i raportów finansowych, rynkowych i strategicznych jednak w przeważającej części dla tych klientów, którzy wykorzystują te opracowania jako część składową w ramach większych opracowań lub projektów. Dodatkowo spółka wykonuje również zlecenia z zakresu usług informatycznych, które są świadczone we współpracy ze spółką zależną Techvigo. Nasze usługi są świadczone przy pomocy sprawdzonych i wiarygodnych podwykonawców.

Ponadto, Polvent posiada pakiet kontrolny udziałów w spółce z branży IT, Techvigo Sp. z o.o.

Bloom Voyages

https://bloomvoyages.com/

Jesteśmy biurem podróży klasy Premium. Bloom Voyages kieruje swoją ofertę do klientów wymagających stroniących od komercyjnych kierunków jak i obiektów noclegowych. Wszystkie wyjazdy organizowane są na specjalne i indywidualne życzenie klienta. U nas zarezerwujesz przelot, zarezerwujesz nocleg w najbardziej egzotycznych miejscach na ziemi , ubezpieczysz siebie i swoich bliskich na czas podróży, zarezerwujesz jacht i wiele innych rzeczy, które potrzebujesz w czasie urlopu lub podczas podróży służbowej. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych o ile takie jest życzenie naszego klienta. Zapraszamy! Z Bloom Voyages świat luksusowego podróżowania stoi przed Wami otworem.

Helvexia Ltd

https://www.helvexia.com/

HELVEXIA to nowy podmiot w branży fintech z ambitnymi planami szybkiej ekspansji na rynku azjatyckim i amerykańskim. Firmę wyróżnia doświadczony zespół międzynarodowych specjalistów znających zarówno specyfikę blockchain i kryptowalut oraz branży bankowej i płatniczej. HELVEXIA skupia się na tworzeniu narzędzi do zarządzania codziennymi finansami dla osób fizycznych i firm.